ПРО АВТОРІВ

Карл Андерсон

Автор бестселерів журналу New York Times від 2000 року, Головний директор та Президент ради Лицарів Колумба, засновник Папського інституту дослідження подружжя і родини ім. Івана Павла ІІ при Католицькому університеті Америки. Очолював Департамент зв’язків з громадськістю Білого дому при президентові Рональдові Рейґану. Був членом Комісії громадянських прав США.

Др. кан. Едуардо Чавес

Провідний бого- слов і спеціаліст Ґваделупських студій, постулатор канонізаційного процесу св. Хуана Дієґо. О. Чавес очолює Вищий інститут Ґваделупських досліджень (ВІҐД), який є неприбутковою релігійною асоціацією в рамках Архідієцезії Мехіко.

Інститут був створений на основі затверджених Апостольською столицею досліджень і студій, що причинилися до канонізації св. Хуана Дієґо. Розміщений на пагорбі Тепеяк, ВІҐД залишається вірним своїй місії заглиблення у Ґваделупські події за допомогою таких царин, як історія, богослов’я, філософія, маріологія, соціологія, антропологія, юриспруденція у єдності з вірою. Інститут формує висококваліфікованих спеціалістів, які, використовуючи найсучасніші засоби комунікації, передають набуті знання через курси, наукові дослідження, статті, конференції й книги.