12 ГРУДНЯ СВЯТО МАТЕРІ БОЖОЇ ҐВАДЕЛУПСЬКОЇ

12 грудня є кульмінаційним днем вшанування Гваделупської Богородиці для Лицарів Колумба в Україні. Саме цього року побачило світ перше видання книги «Ґваделупська Богородиця: Матір цивілізації Любови».

З того часу ми провели презентацію книги у Львові за участі Митрополита Мечислава Мокшицького та Владики Михаїла Бубнія. На презентацію в Києві приїхав співавтор книги Карл Андерсон.

Нещодавно Український Католицький Університет провів онлай семінар про це надприроднє об'явлення за участю Владики Браяна Байди - завдяки старанням якого зявився цей український переклад.

Українські вірні також мали можливість ознайомитися з численними статтями та відео інтервю про Гваделупську Богородицю.

Ціеї неділі кожна парафія де працюють Лицарі Колумба в Україні урочисто посвятить копію нерукотворного образу Гваделупської Богородиці даного людству 490 років тому.

Цей веб сайт створений Лицарями Колумба для поширення серед українців інформації про об'явлення Пресвятої Богородиці в Мексиці в 1531 році. Це марійське об'явления є офіційно затверджене Католицькою Церквою. Папа Святий Іван Павло ІІ мав особливу особисту набожність до Ґваделупскої Богородиці і палко заохочував інших прислухатися до послання цього об'явлення.